Smutná erotika….

29. březen 2009 | 12.06 |

Smutná erotika
Bylo mi tenkrát sotva sedmnáct, (to vím proto), protože jsem ještě neznal svojí ženu. Neměl jsem ještě žádnou první lásku. Ona byla první. Byl jsem pubertální mladíček, bez chození s holkami, bez tanečních, bez studentských zážitků. Byl jsem panic.
            Byl jselaborkym na praxi v laborce, kde mne měla na starosti hodná a slušná asi 24-letá Stáza. Do laborky často chodily další ženské na kus řeči, odreagovat se. Stáza jim dělala vrbu. Chodila tam také tehdejší manželka "dělnického" ředitele chemičky, který byl úžasný trouba a navíc o dvacet let starší, než tehdy asi 35 letá "soudružka ředitelová". Chodila tam také hlavní účetní chemičky, taktéž asi v jejím věku. Tehdy jsem to nedokázal odhadnout...pro mne to byly staré báby.
           
         A tyhle dvě ženy se jednou přiřítily do laborky s tím, že jedna má narozeniny a druhá svátek a že to oslaví "tady, protože je tu klid", jak obě prohlásily. Stáza se chudák ošívala, ale nemohla nic dělat. Během krátké doby se obě rychle opily, začaly mluvit sprostě a urážet se. Různé vyčítání, co která řekla či neřekla a pokračovalo to prohlášením soudružky účetní, že ona má stejně větší kozy než soudružka ředitelová. Stáza jen pořád tiše pípala, že snad by před tím klukem...neměly... Ale hovno, prohlásila ředitelová...ať se poučí.
           
        Obě si rozepnuly šaty nebo co to na sobě měly, vyndaly si prsy a Stáze poručily, že se to musí rozhodnout empiricky a vědecky. Střídavě si pokládaly prs na analytické váhy, které ale poskakovaly jako splašené. Takhle to nepůjde, rozhodla ředitelová a připomněla Archimédův zákon. Já byl už zalezlý někde v koutě laborky, pak jsem chtěl odejít, jako že pro vzorky.... "Žádný takový, hezky se dívej, to se ti bude hodit....
           
              Do pětilitrové kádinky, pod kterou daly skleněnou laboratorní mísu, nalily destilovanou vodu. Pak ředitelová uchopila svůj obrovitý prs a vnořila jej do ní. Vytěsněnou vodu potom změřila v laboratorním válci. Totéž udělala účetní. Ředitelová vyhrála asi o sto padesát mililitrů. Zíral jsem ztuhlý po celém těle na ta obrovská prsa obou žen a nemohl uvěřit. Jenže ony byly už tak rozparáděné, že se vůbec nenamáhaly prsa zastrčit zpět. Sedly si na laboratorní stůl a začaly soupeřit, která má hezčí nohy, potom stehna a nakonec si sundaly kalhotky. Hnusně se chechtaly a pořád chtěly, abych je rozsoudil. Nemohl jsem nikam utéct, protože ředitelka s chechtotem zamkla a nechtěla klíč vydat ani Stáze.
            učilištěDnes bych to asi pojal jako parádní porno, ale tenkrát ? Ředitelová si všimla, že mám štíhlé ruce a dlouhé prsty (a to já mám dodnes, po mamince...mám je takové jako klavírista). "Vod tebe bych si nechala udělat porod", prohlásila... a pak pokračovala...do prdele, tak už se nestyď, co by za to jiný dal...vzala mi ruku a strkala si jí mezi stehna...musíš mě hladit ...a vyzkoušíme ty tvoje prsty...já chci taky, kňučela účetní. Dnes mne ty vzpomínky vzrušují, ale tehdy....

            Několik dní jsem se nemohl na Stázu ani podívat a ona na mne. Nemluvil jsem....nechutnalo mi jíst až tak, že si toho mamka všimla. Ale neměl jsem sílu se jí svěřit. Ze všech holek a žen se mi dělalo na zvracení a po žádném chození s holkou jsem netoužil.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2.33 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Smutná erotika…. walome®pise.cz 29. 03. 2009 - 12:36