ZÁMECKÁ EROTIKA

23. duben 2009 | 10.40 |

Zámecká erotika
 Kamarád, který se mnou jeden čas pracoval v malém městečku B. mi vyprávěl tuto příhodu:  V tomto malém městečku je malebný a opravený zámek. Zámek je opravdu krásný a pokud si jej vyhledáte na internetu, uvidíte, že je postaven na poměrně vysoké skále.
           
            Onen kamarád zde po r. 1968 vedl oddíl skautů a spolupracoval proto i s místní základní školou. Ta byla tehdy umístěna právě v tomto zámku. Jedna z učitelek zde dokonce bydlela ve dvou obrovských zámeckých pokojích, kde veliká barokní okna byla situována do hlubin strmého skalního srázu. Tato učitelka byla krátce vdaná za lékaře gynekologa, který však ordinoval někde u Prahy a za svojí ženou se proto dostával dost sporadicky. Ona učitelka měla ještě kamarádku, svojí kolegyni, s kterou tvořily téměř nerozlučnou dvojici. Někteří místní zlí jazykové dokonce tvrdily, že spolu mají poměr. No, nevím.
           
            No a stalo se, že obě učitelky se domluvily, že by s kamarádem mohli strávit zajímavý večer. Využily k tomu nějakého svátku, nevím ani čí byl. Prostě se všichni tři sešli v zámeckých místnostech a vesele popíjeli čajík s rumem. Obě dámy se pěkně rozparádily a začaly se předvádět jedna před druhou. Kamarád se nijak nebránil. Od slovního špičkování rychle přešly k nápadům typu – kdo kamarádovi dá delší polibek (fujtajblově zvaný "francouzák"), a podobně. Po nějaké chvíli bylo jasné, že se obě musí nějak domluvit a učitelky to vyřešily tak, že jedna "měla vrchní půlku" kamaráda a druhá tu zbývající s tím, že se budou střídat. Jenže ta vdaná to vzala nějak vášnivěji a tím svojí kolegyni naštvala tak, že se urazila a odešla domů. S kamarádem zůstala tedy paní učitelka vdaná za gynekologa. Jeho sporadické návštěvy zřejmě přispěly k tomu, že na to šla hezky zostra. Když už se schylovalo "k aktu" ozval se hluk, který učitelka identifikovala jako klíč v zámku obrovitých zámeckých vrat. Zároveň kamarádovi oznámila, že to bude asi její manžel, který měl přijet až příští den.
No, prostě klasika. Kamarád v trenkách popadl ostatní svršky, jsa připraven na ústup z bojiště. Ale... z těch místností nebyla žádná jiná úniková cesta nežli chodbou rovnou k té zámecké bráně. Oba však poněkud zpanikařili, ale to by nebyla žena, aby si neporadila. Otevřela dvoumetrové dřevěné okenice uvnitř zámecké místnosti, vystrčila kamaráda na parapet toho mohutného okna a okenice rychle zase zavřela. Kamarád stál v trenýrkách a  smotaným zbytkem svého oblečení na parapetu okna. Venku bylo dost chladno, protože byl již podzim. Bylo asi pět hodin odpoledne, bylo sice šero, ale rozhodně nebyla tma.
Po chvíli balancování na parapetu se kamarád odvážil podívat pod sebe a zcela zcepeněl. Dole pod ním na něj civěla strmá skalní stěna a za ní na dohled silnice II. třídy. Z jedoucích automobilů to musel být úchvatný pohled. Naháč v trenkách stojící v barokním okně a pod ním mnohametrová skalní stráň.
           
           Naštěstí měla příhoda dobrý konec, protože pan doktor gynekolog se s manželkou velmi rychle pohádal (při vyprávění mne napadlo, že to jeho žena jistě hravě zařídila) a prohlásil, že tedy nemusel vůbec jezdit. Učitelka mu to ráda potvrdila, doplnila mu čisté prádlo a spěšně jej ze zámku "vypakovala". Potom s ledovým klidem znovu otevřela dvoumetrovou okenici a kamarádovi oznámila, že "už může". Nechtělo se mi tomu ani věřit, ale byl jsem ujištěn, že se to doopravdy takto stalo. Dokonce mne kamarád přesvědčoval, že jej učitelka, ještě když se celý prokřehlý a vystresovaný oblékal, přemlouvala, aby zůstal "že si to  teď přece mohou klidně krásně udělat". K tomu však nedošlo a dokonce ani o několik dní později, kdy si pro něj paní učitelka přišla přímo do práce s tím, že musí velice nutně domluvit "další mimoškolní činnost". Ach...ty ženy...jak jsou krásné....

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře