Zpráva pro mojí ženu o podnikovém večírku....

21. březen 2009 | 17.06 |

     Tak tu máme sobotu a zaplať pámbů, protože pátek jsem měl opravdu náročný. Byl jsem s tebou nakupovat v Supermarketu a to je pro mne na pocity horší, nežli složit dvacet metráků uhlí. V těchto zařízeních mám fobii udušení a chvílemi si připadám jako detektiv Monk (jestli jsi to někdy v televizi viděla). Prodírání se v nedýchatelném odéru a v uličkách zastavěných bednami mne ničí. A o pohledu na nesmyslné cetky, kraviny a pičifajdičky ani nemluvím. Mám neodolatelné nutkání urovnávat ledabyle složené a přehrabané zboží.  Stejně se vždy nakonec koupí jen věci ....věci, věci.
       Stačil jsem ti potom odpoledne ještě přinést malý smrček co máme na zahrádce v květináči a co jej vždy v prosinci surově vyrvu ze země.
     Ale to už jsem se musel chystat na "Vánoční večírek ", který byl v "Liďáku". Akce to byla monstrózní a já se přiznám, že něco podobného nepamatuji. Protože to bylo pojaté i s maskami, byl rej dokonalý. Po velmi krátké době se mi zdálo, že masky padají dolů a to i u těch, kteří žádnou neměli. A naopak ti, kteří denně s maskou chodí,  jí jakoby odložili.
    Vánoční večírek KÚ010
Občerstvení by se lépe dalo lépe označit za obžerstvení, protože tam bylo všechno, na co si jen dokážeš vzpomenout. Teplé, studené, malé, velké, masa, klobásky, sýry, bramboráčky, pečené brambory, všechny možné druhy zeleniny, gulášů, ryb, paštik, sladkého...prostě obžerství. Samozřejmě, že zadáro (tedy z  rozpočtu, tedy daní poplatníků).  Přísahám, že ač mám foto, kde se jakoby hladově cpu, dal jsem si jen dvě bramborové placičky s miniřízečkem a nakládanou zeleninu.  Nemohl jsem uvěřit vlastním očím, pozorujíce, jak se krásné holky, ženy a baby cpou jak protržené.
     Držel jsem se tradičně "školáků", protože ty dobře znám a mám je v práci na patře. A některé středně věké dámy, jinak silně seriózně vystupující, se při tanci ukázaly jako příjemně rozpohybované, co dím,  silně až smyslně vláčné.
     Velmi jsem si hlídal pití, přesto, že bylo až nadlidské odmítat taková ta pozvání "pane Petře, pojďte si se mnou dát panáka." No nešel jsem a dobře jsem udělal, protože ta stejná dáma mne také vyzvala k tanci a přál bych ti vidět, jak její důležitá denní tvář  zreagovala. Nemám rád, když se ženy smějí s ústy otevřenými tak, že jasně rozpoznáš, zda mají či néé, krční mandle.
     Ředitel sám, byl ve zlatém, ve zlatém saku a se zlatým obličejem, klobouk silně zdobený. Mně osobně spíše připomínal Ludvíka "Zlaté slunce". Slepičky sotva vylíhlé, leč štíhlounké s prsíčky mandarínkovými, mu štěbetaly pod jeho rameny, kterými je objímal z obou stran (je to urostlý chlap), postupně se měnily a odpadaly "zkrzeva" přípitky u baru.
    Vánoční večírek KÚ008 Myslel jsem, že jsem v tombole vyhrál kosmetický balíček věříce, že bude obsahovat také řasenku Rimel, protože jak jinak bych mohl dosáhnout extra hustých řas a obočí a to o 200%. Ale spletl jsem se v čísle a nevyhrál nic. To jsem měl obzvláště na paměti, když jsem v 00:30 hod. ukončil svojí účast a z "Liďáku"  mašíroval hezky po svých k nám domů. Ty jsi už tiše spinkala a já se jen kradmo protáhl na balkon, abych zde nechal "vysmrdět" veškeré oblečení, načichlé cigaretovým dýmem a tou "neřestí". Ale jinak ti mamko musím říci, že to bylo hezké.
     Takže vidíš miláčku, že jsem pamatoval skoro na všechno, dokonce i na to, abych ti podal tuto zprávu. Myslím, že se zítra asi ani nehnu, protože to bylo zase nejméně 5 hodin trdlování v dosti exotickém rytmu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře